Wizytówka sklepu iParts

Opinie o naszym sklepie

Nasz sklep działa od 2008 roku, w tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie owocujące ogromną liczbą zadowolonych Klientów. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego zamówienia udało nam się zdobyć wyróżnienia w rankingach takich serwisów jak Opineo.pl, Money.pl czy Wyborcza.biz. Każdy kontrahent usatysfakcjonowany zakupami w naszym sklepie daje nam sporą dawkę motywacji do dalszego działania.

Poniżej prezentujemy opinie, jakie wystawili nam nasi Klienci:

W iPartsie robię zakupy odkąd mam samochód, nie zdażyło mi się jeszcze aby mieli problem ze sprowadzeniem części albo dostarczyli mi uszkodzony towar. Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo to zalety tego sklepu, do tego dochodzą niskie ceny. Opłaca się ich wybrać.

Kamil z Katowic

Często jestem w sytuacji, w której moi klienci wymagają abym zamówił im części do samochodu. W dobie internetu nie jest to żaden problem, tymbardziej jeśli kontrahentem jest taki sprzedawca jak iParts - szybko, tanio i bardzo dobrze.

Aleks z Warszawy

iParts? O sklepie dowiedziałem się przez znajomego, który jest maniakiem motoryzacyjnym. Opowiadał mi o sklepie w samych superlatywach, w które nie do końca chciało mi się wierzyć. Dopiero na własnej skóze przekonałem się, że miał rację.

Maciej z Wrocławia

Będąc na wycieczce z rodziną popsuł nam się samochód. Do sklepu motoryzacyjnego mieliśmy kilkadziesiąt kilometrów. Z pomocą przyszedł internet i sklep iParts. Zadzwoniłem do nich, zamówiłem części i następnego dnia przystąpiłem do wymiany przewodów. Polecam.

Jurek ze Szczecina

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl